Trendy dla branży mody na sezon wiosna/ lato 2020

Zapraszamy na prezentację o trendach, które zmieniają obraz mody. Jakie są prognozowane kierunki i zmiany dla przemysłu fashion? Jak innowacja i moda mogą wzajemnie się wspierać? Jak kształtują się oczekiwania i potrzeby konsumentów na rok 2020? Przedstawimy najważniejsze trendy,
które pomogą Ci w budowaniu świadomej i nowoczesnej marki modowej.

Moduły szkolenia

MEGATRENDY

 • szerszy kontekst – prognozowane kierunki i zmiany dla branży mody, innowacje technologiczne, oczekiwania i potrzeby konsumentów na rok 2020

INSPIRACJE

 • mikro trendy – inspiracyjne kierunki estetyczne, influencerzy – artyści, projektanci, blogerzy, których warto obserwować i trendy dla mody damskiej
 • trendy w jakościach materiałów i nadruków
 • prognozowane kolory i palety kolorystyczne
 • kluczowy asortyment dla mody damskiej prognozowany na wiosnę/lato 2020

WARSZTAT

 • praktyczne ćwiczenia z przygotowania koncepcji kolekcji za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi- design thinking, praca z moodboardem
 • dyskusja i case study na temat aplikacji trendów

„Skorzystałam z wiedzy fachowców. Szkolenie w zakresie trendów z Anną Ślaską z krakowskiego Trend Studio https://trendstudio.pl/. Ekipa studia oferuje niezbędną pomoc wszystkim, którzy chcą uporządkować, wzbogacić i zaktualizować wiedzę na temat tendencji w modzie w tak zmiennym i dynamicznym świecie. Wsparcie przyszło w postaci rzetelnie opracowanych informacji ze świata i lokalnych „podwórek” ujętych daleko poza obszar branży modowej. Szeroki kontekst zapowiadanych i dziejących się zmian daje wyraźniejszy, bardziej zrozumiały obraz ludzkich oczekiwań i potrzeb potencjalnych klientów wszelkich branż. Serdecznie polecam taki zastrzyk przefiltrowanej i skoncentrowanej wiedzy. Zapewne niedługo znowu skorzystam z takiej kuracji.”

– Kinga Berkowska, graficzka i założycielka studia Berkowska.pl

Prezentacja trendów na ss2020 przeznaczona jest dla osób z branży oraz dla tych którzy chcą poszerzyć horyzonty, dowiedzieć się w jakim kierunku zmierza rynek odzieżowy, co jest ważne, na co stawiać, czego się spodziewać. Prezentacja na wysokim poziomie. Anna Ślaska w profesjonalny sposób przekazuje wiedzę zdobytą w oparciu o analizę rynku,uwzględniając podłoże ekonomiczne i socjologiczne. Bazuje na informacjach w oparciu o czasopisma branżowe, pokazy mody, międzynarodowe targi etc. Skondensowana dawka informacji w przyjemnej atmosferze. Wszystkim serdecznie polecam.

– Beata Jaremek-Stojko, projektantka ubioru w marce House

Uczestnictwo w szkoleniu to:

 • skondensowana dawka wiedzy o trendach na sezon wiosna/lato 2020 dla mody damskiej
 • praktyczne ćwiczenia z zakresu zastosowania prognozowanych trendów do specyfiki swojej marki i potrzeb klienta
 • żywe dyskusje z zakresu zastosowania prognozowanych trendów do specyfiki swojej marki i potrzeb klienta
 • narzędzia do pracy z trendami
 • relacja z targów Premiere Vision
 • najwyższa jakość szkolenia
 • poczęstunek
 • e-konsultacje eksperta po szkoleniu

Grupa docelowa

Szkolenie jest skierowane do osób działających w branży mody m.in. projektantów ubioru, kupców, product managerów, stylistów, grafików, pracowników działu marketingu, studentów kierunku Projektowania Mody.

Szkolenie oferowane przez „Trend Studio” było bardzo ciekawe, w sposób przystępny i wyczerpujący przedstawiające założenia danego sezonu. Skondensowana i szeroka wiedza przekazana została w miłej atmosferze, a dodatkowym atutem była możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami również pracującymi w branży. Dużym plusem była część poświęcona makro trendom, pozwalająca osadzić modowe nowinki w szerszym kontekście. Polecam!

– Agata Król-Iwulska, projektantka odzieży w MIG Group

Cena obejmuje:

 • klimatyczna sala szkoleniowa w centrum Krakowa
 • materiały szkoleniowe
 • szkolenie realizowane przez ekspertów w dziedzinie trendów
 • certyfikat
 • e-konsultacje po szkoleniu w grupie FB

PRZEDSIĘBIORCY, OSOBY PRACUJĄCE:
Cena: 480 zł netto (+ VAT).
STUDENCI (z ważną legitymacją studencką) :
Cena: 200 zł netto (+ VAT).
W celu rezerwacji miejsca proszę o kontakt mejlowy z danymi uczestnika (imię i nazwisko, uczelnia, kierunek) na adres: [email protected]. Warunkiem rezerwacji jest wpłata kwoty oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na wyżej wskazany adres mejlowy.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Prowadzący:

Anna Ślaska – pomysłodawczyni grupy Trend Studio i ekspert z zakresu trendów dla branży mody. Zawodowo zajmuje się śledzeniem trendów w dziedzinie mody i designu. Koordynator cyklu spotkań „Trendy w modzie”. Na zawodowym koncie ma współpracę z markami House, Reporter Young, Dear Eco, Lubee, Cotton Club, Greenpoint.

Lokalizacja:

Mamu Space
ul. św. Agnieszki 1/20
31-071 Kraków

Terminy i zapisy:

Bilety na szkolenie są dostępne w serwisie Evenea:

01.03.2019 – od 10:00 do 15:15.
https://trendy-w-modzie.evenea.pl/
27.03.2019 – od 17:00 do 21:00
https://trendy-ss2020.evenea.pl

Jeśli interesują Cie inne terminy szkolenia, napisz do nas i wspólnie ustalimy datę dogodną dla Ciebie i Twojej firmy.

Fot.1- Business photo created by freepik – www.freepik.com