Szkolenia z zakresu trendów w modzie

SZKOLENIE TRENDY W MODZIE DAMSKIEJ

Jak orientować się w światowej modzie? Jak nadążyć za trendami, w rytm których zmieniają się potrzeby i gusta klientów? Wreszcie jak prezentować kolekcje, aby wyróżniały się na rynku?

Moda i design wymagają spojrzenia w przyszłość. Wiedza zdobyta podczas szkolenia pomoże Ci opracować kolekcje oraz rozwinąć produkty, które inspirują, ciekawią i dobrze się sprzedają. Pokażemy jak dostosować się do nowych warunków rynku.

Cel:
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z trendami na przyszły sezon w obszarach prognozowanych tendencji, jakości materiałów i nadruków, palet kolorów oraz kluczowych asortymentów.

W części warsztatowej szkolenia uczestnicy mają okazję praktycznego zastosowania przedstawionych trendów w trakcie pracy nad moodboardami dla swoich przyszłych kolekcji.

Dla kogo?
Szkolenie jest skierowane do osób działających w branży mody:
m.in. projektantów ubioru, projektantów wzorów, kupców, product managerów, stylistów, grafików, pracowników działu marketingu, właścicieli hurtowni tekstylnych, studentów kierunku Projektowania Mody.

Czas trwania
5 godzin zegarowych

 

Skorzystałam z wiedzy fachowców. Szkolenie w zakresie trendów z Anną Ślaską z krakowskiego Trend Studio https://trendstudio.pl/. Ekipa studia oferuje niezbędną pomoc wszystkim, którzy chcą uporządkować, wzbogacić i zaktualizować wiedzę na temat tendencji w modzie w tak zmiennym i dynamicznym świecie. Wsparcie przyszło w postaci rzetelnie opracowanych informacji ze świata i lokalnych „podwórek” ujętych daleko poza obszar branży modowej. Szeroki kontekst zapowiadanych i dziejących się zmian daje wyraźniejszy, bardziej zrozumiały obraz ludzkich oczekiwań i potrzeb potencjalnych klientów wszelkich branż. Serdecznie polecam taki zastrzyk przefiltrowanej i skoncentrowanej wiedzy. Zapewne niedługo znowu skorzystam z takiej kuracji.

– Kinga Berkowska, graficzka w studio Berkowska

Udział w szkoleniu to:

  • skondensowana dawka wiedzy o trendach na rok do przodu
  • narzędzia do pracy z trendami
  • relacja z targów Premiere Vision
  • najwyższa jakość szkolenia
  • e-konsultacje eksperta po szkoleniu

Szkolenie oferowane przez „Trend Studio” było bardzo ciekawe, w sposób przystępny i wyczerpujący przedstawiające założenia danego sezonu. Skondensowana i szeroka wiedza przekazana została w miłej atmosferze, a dodatkowym atutem była możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami również pracującymi w branży. Dużym plusem była część poświęcona makro trendom, pozwalająca osadzić modowe nowinki w szerszym kontekście. Polecam!

– Agata Król-Iwulska, projektantka odzieży w MIG Group


Najbliższe otwarte szkolenia:

1.03.2019 –  w godzinach 10:00 – 15:00

27.03.2019 – w godzinach 17:00 – 21:00

Interesuje Cię szkolenie z trendów w innym terminie? Daj znać a my przygotujemy ofertę szkoleń dla Ciebie i Twojej firmy.