O nas

Łączy nas długa przyjaźń i korpo-przeszłość w firmach odzieżowych. Zawodowo projektujemy ubrania, prognozujemy trendy i szkolimy w obu dziedzinach. Wierzymy, że nadeszły już czasy odpowiedzialnej mody i projektantów, którzy są gotowi na rewolucję w branży fashion.

Kasia, Ana i Ania z Trendstudio

 

 

Anna Ślaska 

Pomysłodawczyni Trend Studio, projektantka ubioru i menadżer kultury, z pasji trendwatcher i szkoleniowiec. Zawodowo zajmuje się śledzeniem trendów w dziedzinie mody i designu. Koordynator cyklu spotkań „Trendy w modzie”. Na zawodowym koncie ma współpracę z markami House, Reporter Young, Dear Eco, Lubee, Bell’esempio, Cotton Club, Greenpoint.

Katarzyna Zajączkowska Fajto
Ekonomistka z dyplomem projektanta ubioru. Tworzyła kolekcje dla wiodących marek odzieżowych w Polsce (product manager MOHITO, HOUSE, RAVEL itd.). Obecnie na stanowisku Głównego Projektanta w marce Cotton Club. Od dekady wykłada także projektowanie ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych (SAPU).  Nadal lubi ludzi i design! 😉
Ana Kasprzyk-Litwa

Projektantka ubioru i wnętrz. Absolwentka ASP w Łodzi. Założycielka marki Leolino. Współpracowała z brandami: Mohito, Medicine, Greenpoint, Reporter Young, Cotton Club.

 

 

 

Moda musi odzwierciedlać to, kim jesteś, co czujesz w danym momencie i dokąd zmierzasz. Nie musisz być jaskrawy, nie musisz być głośny. Po prostu musisz być sobą.

Pharrell Williams